אודותיי
     


 
איילת לוינרסקי

מאמנת אישית, עסקית ומנחת קבוצות. בעלת נסיון רב באימון אישי וקבוצתי ושעות רבות של פרקטיקה. למדתי אימון בביה"ס לאימון "עוצמה". את הכשרתי המלאה בתחום ה-ADHD/ADD עברתי באוניברסיטת בר-אילן אימון ילדים, נוער ומתבגרים ובנוסף אימון מבוגרים.
 

כיום אני מאמנת ומנחת קבוצות ומאמנת עסקית ואישית ילדים, נוער ומבוגרים בעלי הפרעת קשב וריכוז ו/או היפראקטיביות ADHD/ADD.

באתי מעולם האימון ומתחום התקשורת הבלתי מילולית – גרפולוגיה ושפת גוף. עבדתי עם מכוני אבחון פסיכולוגיים, הנחיתי בסדנאות והרצאות רבות בנושאים אלו. היום אני משלבת את תחום התקשורת הבלתי מילולית עם האימונים האישיים והקבוצתיים וגיליתי את הפוטנציאל הטמון ביעילות ובאפקטיביות של שילוב כל הכלים.

 

במהלך השנים האחרונות מיקדתי את תחום האימון לבעלי הפרעת קשב וריכוז ADHD/ADD.פיתחתי פרוייקט וכלים ייחודיים לאימון ילדים, מתבגרים ומבוגרים בעלי ADHD/ADD.

לאחרונה פיתחתי תוכנית ייחודית זו למסגרת בית ספרית, חדרי מורים, הורים, לשירות הפסיכולוגי ולקהל הרחב.

 

פרוייקט זה שם עצמו למטרה לפתח מנגנון משומן שנתי בשיטת "תעביר את זה הלאה". מתבגרים בתיכון בכיתות ט'-י' מעבירים את המסלול האימוני אותם אני מכשירה כחלק מהטמעת האימון והחזרת האמונה בעצמם והעצמתם להיות בעלי מנהיגות, יוזמה, ניהול עצמי, סמכותיות ואחריות. עליהם להעביר את זה הלאה לכיתות ד'-ה' מבתי ספר יסודיים. התלמידים מכיתות ד'-ה' אמורים לעבור את אותו התהליך ולהעביר את זה הלאה לכיתות ח'-ט'. שרשרת זו תיצור עולם טוב יותר לנו, לילדינו ולסובבים אותנו.

 

ובנימה אישית, איך הגעתי לעולם האימון?

אני בעצמי בעלת ADD. נגעתי והתגלחתי על כל היתרונות הנפלאים הטמונים בבעלי ADHD, ומתוך ההיסטוריה שלי, החוויות והניסיון האישי שלי ועם ילדים, מתבגרים ומבוגרים עמם אני עובדת, אני רוצה ממקום זה כמעין שליחות, לעשות שינוי, לתת תמיכה מתוך רצון אמיתי וכח עצום לעזור לילדים, מתבגרים ומבוגרים כאחד להעצים, לצמוח ולהפוך את החולשות ליתרון.

להחזיר לאנשים את האמונה בעצמם, להעצים אותם, לאפשר להם לקבל את היתרונות המדהימים הטמונים בהם, להיות מי שהם באמת רוצים להיות, מתוך אמונה ביכולות ובעוצמות להתמודד באופן יעיל עם המגבלות הנובעות מהקשיים של הפרעות קשב וריכוז ADHD ומתוך אמונה בחובתנו לפעול ולהעמיק את המודעות וההבנה של הפרעת קשב וריכוז, מאפייניה, ביטוייה הפנימיים וחיצוניים לטוב ולרע והשלכותיה על כל תחומי החיים, מהפרט הסובל ממנה ואלה החיים במחיצתו (בית, ביה"ס, חוגים, עבודה, חברה וקהילה). בנימה זו גם אסיים ברצון ובאמונה להוביל את הקבוצה לצמיחה ושינוי על מנת לאפשר להם להיות מי שהם ולחיות בביטוי עצמי מלא.

 

אני מאמינה שכמי שמכירה את עולם ההפרעות קשב וריכוז מקרוב ולעומק וכמי שהתגלחה על כל התסמינים, היתרונות והחוזקות של בעלי ADHD במשך שנים ארוכות וצבירת נסיון בעזרה, תמיכה ויצירת שינוי משמעותי אצל בעלי הפרעות קשב וריכוז, הם הבסיס להצלחה שלי כמאמנת. הקשר האישי שאני יוצרת עם הילדים, מתבגרים ומבוגרים כקבוצה וכפרט באופן אישי ומשפחותיהם הם הצלחה לאין ערוך עבור המתאמן, עבורי, עבור ההורים, המשפחה, במסגרת בית הספר ומסגרות עבודה שונות.

 

אני גיליתי מתוך ניסיוני האישי, את הסגולות, הכישרונות, היכולות הטמונות בנו, את הגאווה והיתרונות של העולם הצבעוני והמרתק הזה של ADHD/ADD כי שם האינסופי הוא הגבול...

 
האומץ להיות עצמך... ולחיות בביטוי עצמי מלא...
 
 
באהבה,
 
איילת לוינרסקי
 
 
     
 

בועז לוי,

מומחה בתחום המחשבים ואחד מהבעלים של חברה מאוד מצליחה מ.ח.ק.ר מחשבים  .
במהלך השנים האחרונות נחשפתי לעולם האימון. את הכשרתי עברתי בביה"ס לאימון "עוצמה" ואני חבר מן המניין בלשכת המאמנים בישראל.
היום בנוסף לעיסוקי בתחום המחשבים אני מאמן אישי וקבוצתי. מנחה קבוצות ומעביר הרצאות בתחום האימון.
תחום האימון מהווה עבורי השלמה של הייעוד שלי לפי תפיסתי ומאפשר לי לתרום לקהילה לפי אמונתי.
כאחד שחוה על בשרו את הקשיים הרבים בדרך להצלחה והגשמה.ואת התיסכולים הרבים מלווים בהערכה עצמית נמוכה. אני מבין את החשיבות של מתן כלים בדרך של אימון והעצמה המתחילים מגיל צעיר כדי לתת הזדמנות ליותר צעירים להצליח.
איילת חשפה לפני את העולם המדהים של adhd ועם כל המרץ שלה והאהבה שלה לתחום סחפה גם אותי להצטרף אליה ולתרום כפי יכולתי.

יש לנו.. רק מה שאנו מאפשרים לעצמנו

באהבה,

בועז לוי

 

איילת לוינרסקי    טל. 052-8955544    ayeletlev@adhdcenter.co.il                                                                                            Design: Edna Ricklin's studio

לייבסיטי - בניית אתרים